„Nepriklausomybės taurės“ turnyras Šiauliuose – prizai, medaliai, taurės ir gera nuotaika

Šiauliuose praūžė riedulio turnyro „Nepriklausomybės taurė“ pirmoji diena. Šiaulių sporto gimnazijos salėję susirinko šešios mergaičių U14 amžiaus grupės komandos. Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos organizuotame turnyre kovojo net trys akademijos komandos, o taip pat viešnios iš Vilniaus, Kelmės ir Širvintų. Atkaklių kovų netrūko tiek grupių etape, tiek kaunantis dėl apdovanojimų.

Bendra

Nuotraukų galerija – spausti ČIA

Turnyro finale susitiko pirmas vietas grupėse užėmusios komandos : Šiaulių „Akademija-1“ ir Vilniaus SM „Tauras“. Atkaklus finalas baigėsi sostinės komandos pergale 0:2. Nepaisant nesėkmės finale, Šiaulių komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas teigia esantis ypač patenkintas ir nustebintas savo dar labai jaunos komandos kovingumu.

„Mūsų komanda yra jauna, U14 amžiaus grupę atitinka vos kelios žaidėjos, o visos kitos yra gerokai jaunesnės. Esu pats maloniai nustebęs, kad jos taip kovojo. Negalvojau, kad taip gerai sužaisime. Antra vieta esu patenkintas. Visos mergaitės kovingos, visos žaidė su nuotaika, tad jau dabar matau, kad perspektyvų turime“, – komandos pasirodymu ir sidabro medaliais džiaugėsi Vaidotas Vaičeliūnas.

1 VT 2 VT

Trečią vietą turnyre užėmė Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos antroji komanda. Jūratės Juodytės auklėtinės mažajame finale 3:0 įveikė Širvintų sporto centro ekipą.

„Nors ir džiaugiamės prizine vieta, šio turnyro tikslas nebuvo užimti kuo aukštesnę vietą, todėl per daug nesureikšminu ar tai prizinė, ar žemesnė. Daugelis komandų panašaus pajėgumo, o mūsų pagrindinis tikslas buvo įsivertinti savo galimybes, pažiūrėti koks mūsų lygis, ko dar trūksta, kur reikia padirbėti ir kas mūsų gali laukti Lietuvos U14 pirmenybėse. Persivertė metai, netekome nemažai pajėgių žaidėjų, tiesa, pasipildėme keliomis jaunesnėmis, perspektyviomis mergaitėmis. Mes dabar esame atsigavimo po karantino fazėje. Nors mes treneriai dar nesame iki galo patenkinti, kaip komandos juda, kaip atrodo žaidimo lygis, tačiau džiaugiamės, kad jau galime sportuoti, žaisti ir varžytis“, – pasakojo trenerė Jūratė Juodtytė.

3 VT 4 VT

Penktą vietą užėmė Kelmės sporto centro komanda, kuri lemiamoje kovoje 5:0 laimėjo prieš Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos trečiąją komandą. Jaunos ir dar tik pirmus žingsnius riedulio pasaulyje žengiančios Šiaulių akademijos trečios komandos žaidėjos pergalės skonio nepajuto, tačiau kaupdamos patirtį klojo pamatus ateities pergalėms.

„Šis turnyras mums – labai gera pamoka. Man kaip trenerei ypač naudinga, kadangi pamačiau, kuri mergaitė, kokioje pozicijoje gali geriausiai žaisti. Po ligų sugrįžę vaikai dar negalėjo parodyti visko ko moka, tačiau labai džiaugiuosi visų pastangomis. Dvi mergaitės labai išryškėjo savo sugebėjimais, o kitos dar turi kur pasitempti. Mūsų komandos mergaitės treniruotes pradėjo lankyti tik spalio mėnesį, tad čia buvo pirmos varžybos daugeliui jų. Tai tik kelio pradžia“, – mergaičių pasirodymą gyrė „Akademija-3“ trenerė Genutė Juodienė.

5 VT 6 VT

Komandų užimtos vietos:

1 vieta – Vilniaus SM „Tauras“, geriausia žaidėja – Adrija Žalėnaitė, treneris Maksimas Tarasovas;

2 vieta – Šiaulių „Akademija-1“, “, geriausia žaidėja – Ugnė Vaičaitė, treneris Vaidotas Vaičeliūnas;

3 vieta – Šiaulių „Akademija-2“, geriausia žaidėja – Gabija Dimskytė, trenerė Jūratė Juodytė;

4 vieta – Širvintų SC, geriausia žaidėja – Emilija Masilionytė, trenerė Aušra Janutaitė;

5 vieta – Kelmės SC, geriausia žaidėja – Akvilė Mikalauskaitė, trenerė Reda Zubavieičnė;

6 vieta – Šiaulių „Akademija-3“, geriausia žaidėja – Irina Domalevskaja, trenerė Genutė Juodienė.

Geriausios