Pajėgiausios Lietuvos moterų riedulio komandos kovojo Šiauliuose

Šiauliuose susirinko pajėgiausios Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio komandos, kur buvo kaunamasi A diviziono įskaitoje. Čempionato lyderėmis išliko Šiaulių “Ginstrektė-ŠSG” komanda, kuri nugalėjo principininę varžovę iš sostinės, Vilniaus “SM Tauras” komandą 1:0, tačiau nuolat atakavusios ir persvarą turėjusios šiaulietės nesugebėjo palaužti Širvintų “SC-Inta” komandos pasipriešinimo. Mačas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Gintr

 

Etape Šiauliuose pasibaigė pirmasis čempionato ratas ir prasidėjo antasis. Čempionate dalyvaujančios komandos iš viso sužais tris ratus, po kurių paaiškės, ar Šiaulių “Ginstrektės-ŠSG” komandai pavyks atsirevanšuotri vilnietėms ir susigrąžinti čempionių vardus.

Iš viso čempionate dalyvauja keturios komandos : Šiaulių “Ginstrektės-ŠSG”, Vilniaus “SM Tauras”, Širvintų “SC-Inta” ir Kelmės „Aušra“.

Trenerio Vaidoto Vaičeilūno komentaras po sekmadienį vykusio etapo Šiauliuose:

„Savaitgalis buvo neblogas, nepaisant, kad nesugebėjome palaužti Širvintų komandos. Žinoma, tai nepasiteisinimas, tačiau savo sudėtyje neturėjome net šešių žadiėjų, tačiau privalėjome laimėti. Puolėme, atakavome, nerealizavome nė vieno iš šešių mažųjų kampinių ir likus žaisti 13 sekundžių buvome nubausti, kai varžovės pelnė išlyginamąjį įvartį. Gal po pergalės pirmame rate 8:2 šį kartą šiek tiek neįvertinome varžovių ir buvome nubausti“.

Vasario 12 dieną komandos rinksis į Vilnių, kur bus pratęstas Lietuvos čempionatas.