Patys mažiausi riedulio atstovai rungtyniavo Šiauliuose

Šiaulių akademijos žolės riedulio stadione šiandien klegėjo jauniausi riedulininkai – čia vyko Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-10 amžiaus grupės Šiaurės zonos varžybos. Praėjusiais metais Šiaulių žolės riedulio akademijos inicijuotos ir puikiai pravestos mažiausiųjų sportininkų varžybos šiemet jau oficialiai buvo įtrauktos į Lietuvos žolės riedulio federacijos kalendorių. Į varžybas šiandien susirinko net 22 komandos – 13 berniukų ir 9  mergaičių iš Šiaulių, Panevėžio ir Kelmės.

U10-1 U10

 

Kai kuriems mažiesiems riedulininkams ir riedulininkėms, tai buvo pirmasis startas beprasidedančiose jų riedulio karjerose, kiti, jau labiau pramokę, tiksliau valdė kamuoliuką ir stipriau smūgiuodavo į vartus. Vieni jaunesni, kiti vyresni, tačiau visi geros nuotaikos ir kovingai nusiteikę, gerai leido laiką su draugais ir kaupė labai reikalingą patirtį.

Varžybos vyko specialiai pritaikius žolės riedulio stadioną ir apdalinus jį į keturias mažesnes aikšteles, kad vienu metu galėtų vykti keturios rungtynės. Komandos rungtyniavo trys prieš tris be vartininko.

Šiaurės zonos U-10  vaikų žolės riedulio varžybose dalyvavo nemažas būrys Šiaulių akademijos trenerių auklėtinių. Berniukų varžybose kovojo Donatos Grigienės, Jūratės Barzinskienės ir Samantos Jakovlevos jaunieji sportininkai. Mergaičių varžybose dalyvavo Vaidoto Vaičeliūno, Genutės Juodienės, Angelės Bučmienės ir Jūratės Barzinskienės vadovaujamos komandos.

Visi vaikai buvo apdovanoti medaliais, o turnyro dalyvius gaivino ne tik neišgąsdinęs ir nuotaikos nesugadinęs lietutis, tačiau ir žolės riedulio akademijos dovanoti ledai.