Pratęstame moterų žolės riedulio čempionate – lyderių pergalė

Po šaltojo sezono pertraukos pratęstos Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono kovos. Rudenį prasidėjusiame čempionate dalyvavo keturios komandos : Šiaulių “Ginstrektė-ŠSG”, Šiaulių “Akademija-ŠSG”, Kelmės “Aušra” ir Širvintų “SC-Inta”. Pavasarį tos pačios ekipos, tiesa vienos šiek tiek sustiprėjusios, kitos šiek tiek atjaunėjusios, tęsia kovą dėl apdovanojimų.

jjj

KK

Po rudens etapo čempionate pirmavo nė karto nesuklupusi Šiaulių “Ginstrektė-ŠSG” komanda. Daugkartinės šalies čempionės ir pavasario etapą pradėjo pergale. Vilniuje 3:1 nugalėta Širvintų komanda. Įvarčius nugalėtojoms pelnė Donata Grigienė, Karolina Raulinaitytė ir Dovilė Kuklienė.

“Džiaugiamės pasiekta pergale. Dar jaučiasi, kad nesame pagavę ritmo. Trūksta susižaidimo, juk tai pirmos rimtos rungtynės po salės sezono. Su komanda į Vilnių nevyko ir kelios pagrindinės žaidėjos, tad parodėme ne visa savo potencialą. Sezoną pratęsėme šiek tiek nauja sudėtimi – mūsų komandą papildė trys itin perspektyvios trenerės Angelės Bučmienės auklėtinės : Ugnė Kievišaitė, Eleonora Sutkutė ir Estrėja Mojisejevaitė. Džiaugiamės, kad komandai vis dar nori ir gali padėti patyrusios žaidėjos, kurios ir yra mūsų klubo varančioji jėga, o jaunos žaidėjos kaupdamos patirtį iš vyresniųjų taip pat puikiai įsilieja į kolektyvą“, – pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Komanda pradėjusi Lietuvos lauko čempionatą taip pat jau dėlioja planus dalyvauti Čekijoje vyksiančiame Europos čempionato Challenger I žolės riedulio divizione. Trečio pagal pajėgumą Europos diviziono rungtynės vyks birželio 2-6 dienomis.

„Mūsų komandoje šiuo metu vyksta kartų kaita, todėl tikėtis, kad labai nustebinsime rezultatais tikriausiai būtų labai optimistiškas scenarijus. Tačiau norime užimti kuo aukštesnę vietą ir išlikti šiame divizione“, – ateities planus dėstė V.Vaičeliūnas.

Antroji Šiaulių komanda, ginanti miesto garbę Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A divizione – Angelės Bučmienės vadovaujama „Akademija-ŠSG“. rudenį startavusiame čempionate iš itin jaunų merginų suburtai komandai sunkiai sekėsi stabdyti labiau patyrusių varžovių atakas, tačiau su kiekvienu maču vis drąsiau aikštėje besijaučiančios Šiaulių žolės riedulio akademijos auklėtinės nei vienos pergalės neatidavė be kovos. Tiesa, pavasarį komanda pasitinka dar labiau atjaunėjusi, kadangi trys pagrindinės sudėties žaidėjos papildė čempionių gretas. Nepaisant to, trenerė A.Bučmienė nusiteikusi optimistiškai ir į šią situaciją žvelgia kaip į galimybę tobulėti ir kloti pamatus ateities pergalėms

„Būsime pati jauniausia komanda aukščiausioje lygoje. Tačiau su panašia situacija susiduriame ne tik mes, kitose komandose situacija taip pat panaši. Džiaugiamės dėl mūsų merginų perėjusių į aukštesnį lygį, kad sugebėjome išugdyti žaidėjas, kurios vertos prisijungti prie geriausiųjų. Gaila, kad nuo to nukenčia mūsų sudėtis – atiduodame pajėgias žaidėjas, pamainos dar nepriaugo. Tačiau situacija yra tokia, kokia yra. Nosies nenukabiname, įgausim patirties, lengviau ateityje bus. Į priekį žengsime mažais žingsneliais ir įrodinėsime, ką mokame ir ką galime“, – optimistiškomis įžvalgomis dalinosi trenerė A.Bučmienė.

Pirmas pavasario etapo rungtynes „Akadmeija-ŠSG“ komanda žais Vilniuje balandžio 30 dieną su Širvintų komanda. Abiejų Šiaulių miesto žolės riedulio komandų derbis vyks gegužės 6 dieną Šiaulių žolės riedulio stadione. Mačo pradžia 18.30 val.