Puikus šiauliečių startas riedulio B divizione

Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionato B diviziono starte – įspūdingas šiauliečių įvarčių lietus. „Akademijos“ riedulininkai, kuriems vadovauja trenerė Donata Grigienė, pasiekė dvi įspūdingas pergales: 17 : 3 iškovojo pergalę prieš Vilniaus „SM Tauras-SŽK Erta“ ekipą ir 18:0 nepaliko vilčių Vilniaus ŽRK „Pietų meteoro“ riedulininkams. Taip pat, kaip ir šiauliečiai, B diviziono starte dvi pergales iškovojo ir Širvintų ekipa, tad ateinantį savaitgalį šiauliečiai ir širvintiškiai išmėgins jėgas tarpusavyje. Laukia itin įdomus ir atkaklus mačas dėl pirmos vietos turnyrinėje lentelėje ir lyderio vardo.

B div

Na, o su trenere Donata Grigiene pasikalbėjome apie šio savaitgalio įspūdingas pergales:

„Puikus sezono startas. Pelnėme labai daug įvarčių. Labai dažnai taip nutinka, kad komanda žaidžia gerai, tačiau stringa paskutinėje, atakos užbaigimo stadijoje. Labai sunku sukonstruoti tą įvarčių mašiną, kuri puikiai veiktų. Mums šį savaitgalį pavyko! Labai džiugino ir tai, kad įvarčiai pelnyti po puikių kombinacijų. Smagu, kad jauni vaikinai užtikrintai realizavo ir visus tris uždirbtus baudinius. Geras mažųjų kampinių išpildymas. Kiti įvarčiai pelnyti  po derinių, atakų, kurios įtraukė po kelis komandos narius.

Pasiteisino mūsų taikyta agresyvi gynybos sistema. Todėl kitoms komandoms jau nuo pat atakos pradžios būdavo sunku įžaisti kamuolį, pasipildavo klaidos, kurios virto mūsų įvarčiais. Iš vienos pusės atrodo negražu laimėti tokiais skirtumais, tačiau iš kitos pusės – žaidžia jaunimas, kuris tris mėnesius treniravosi, šlifavo standartus, daugelis nepraleido nė vienos treniruotės. Kaip juos gali stabdyti daryti tai, ko taip nuoširdžiai mokėmės treniruotėse.

Mūsų stiprybė – du vienodo pajėgumo penketukai. Rungtynių metu keisdavome penketukus kas penkias minutes. Taip turėjome galimybę palaikyti didelį mačo tempą. Vienas pagrindinių sėkmės receptų – turėti lygiavertę sudėtį, palaikyti aukštą tempą. Tada komandai būna labai kur kas lengviau rungtyniauti, o varžovams atvirkščiai – labai sunku atsilaikyti.

Užtrunka laiko, kol užaugini gerus žaidėjus. Ši jaunų žaidėjų karta – jau antroji mano, kaip trenerės išugdyta. Netrukus šis puikus jaunimas papildys vyrų komandą.  Drąsiai prognozuoju, kad dviejų metų bėgyje Šiauliuose turėsime labai stiprią vyrų komandą“.