Šiaulietišku derbiu startavo Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas

Pirmose 2017-2018 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato rungtynėse pergalę šventė čempionių vardą ginanti Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ komanda. Ji 8:1 nugalėjo kur kas jaunesnę, tačiau ambicijų šiame čempionate nestokojančią Šiaulių „Sporto gimnazijos–SM Klevas“ ekipą.

Šiemet Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A divizione kovos ne keturios komandos kaip pernai, o penkios. Prie dviejų Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ ir „Sporto gimnazijos–Klevo“, Vilniaus „Žuvėdros–Tauro“ ir Kelmės „Aušros“ komandų prisijungė Širvintų SM riedulininkės. Jei čempionių titulą ginanti „Gintra Strektė Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ komandos yra neabejotinos čempionato lyderės, tai likusios trys ekipos yra panašaus pajėgumo, tad antroje turnyrinės lentelės pusėje vyks atkakli kova dėl bronzos medalių.

Kad nusiteikusios rimtai, čempionės įrodė jau pirmose rungtynėse 8:1 įveikdamos kitą Šiaulių ekipą. Komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas buvo patenkintas po pirmų sezono rungtynių, nepaisant to, teigė, kad ekipai dar šiek tiek trūksta susižaidimo.

„Šiemet komandos sudėtyje turime nemažai žaidėjų, tačiau mūsų žaidėjos yra dirbančios, tad labai sunku suderinti grafikus, kada treniruotis, vykti į varžybas. Dėl to nukenčia treniruočių procesas ir mums vis dar trūksta susižaidimo. Kiekvienam mačui stengiamės surinkti kuo pajėgesnę sudėtį. Labai džiugu, kad po motinystės atostogų į komandą sugrįžo Donata Grigienė ir Samanta Jakovlevaitė. Vartininkė Deimantė Silveičiūtė žadėjo atvykti padėti savaitgaliais. Kaune studijuojančios merginos taip pat minėjo, kad prisijungs prie komandos savaitgaliais. Taip pat ir mūsų klubo direktorė Joana Gaidamavičienė visuomet pasirengusi išbėgti į aikštę. Ji rungtyniavo ir šiose, pirmose sezono rungtynėse. Mums labai svarbi žaidimo kokybė. Esame pajėgesnė komanda, nei likusios čempionate, todėl mums svarbiausia, kaip viską išpildome. Svarbiausia pajausti malonumą žaidžiant. Turime išlaikyti savo žaidimo stilių“,- pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Jei čempionių tikslas ir šiemet apginti nugalėtojų vardus, tai kitos Šiaulių miesto komandos „Sporto gimnazija–SM Klevas“ tikslas – mokytis, įgyti patirties bei patekti į mažąjį finalą, o tuomet jau pakovoti dėl bronzos medalių.

„Mūsų komandos variklis – jaunatviškas maksimalizmas. Mūsų komanda jauna, amžiaus vidurkis vos 16 metų, tačiau jau dabar matosi, kad ekipa daug žadanti. Merginos labai nori tobulėti, jos yra motyvuotos ir siekia savo tikslų. Pirmose rungtynėse pralaimėjome varžovėms, tačiau nusileidome ne bet kam, o čempionėms. Šiemet mūsų tikslas – patekti į mažąjį finalą ir kovoti dėl bronzos medalių“,- pasakojo komandos trenerė Jūratė Juodytė.

Antras čempionato rungtynes „Gintros Strektės Universiteto“ komanda žais jau šiandien, rugsėjo 15 dieną,  18.00 val. su Kelmės „Aušros“ riedulininkėmis.