Šiaulių akademijos jaunieji riedulininkai – Lietuvos U-12 čempionai

LŽRF vaikų U-12 (berniukų) žolės riedulio lygos finalinio etapo metu paaiškėjo pajėgiausios šios amžiaus grupės komandos ir geriausi žaidėjai. Finaliniame etape dalyvavo šešios komandos iš Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus ir Širvintų. Puikus oras, daugybė atkaklių kovų, gera nuotaika, medaliai, taurės ir visiems dalyviams gaivinantys ledai, taip trumpai galima apibūdinti finalinį U-12 amžiau grupės finalinį etapą Šiauliuose.

Pano

 

Akademija 1 Meteor Panevėžys Vilniaus raj Akademija2 Širv

Nuotraukų albumas : ČIA

Komandos buvo suskirstytos po tris į dvi grupes. A grupėje susitiko dvi Šiaulių riedulio akademijos komanda ir svečiai iš Vilniaus rajono. B grupėje kovojo Vilniaus, Panevėžio ir Širvintų ekipos.

Pirmas vietas A ir B grupėse užėmusios komandos susitiko finale ir kovojo dėl aukso medalių. Finale nugalėjo Donatos Grigienės vadovaujama Šiaulių riedulio akademijos pirmoji komanda, kuri įveikė Vilniaus HC „Pietų meteoras“ riedulininkus 4:0.

Čemp

Dėl trečios vietos užvirė atkakli kova tarp Vilniaus rajono SM riedulininkų ir Panevėžio SC auklėtinių. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 3:3, tad nugalėtojai paaiškėjo tik po bulitų serijos. Jaunieji Panevėžio SC riedulininkai daugiau kartų tiksliai pasiuntė kamuoliuką į vartus ir pasipuošė bronzos medaliais.

Trečias vietas grupėse užėmusios Širvintų ir Šiaulių riedulio akademijos komandos varžėsi kuri užims penktą, o kuri šeštą vietas. Šiauliečiai išplėšė pergalę 3:1 ir bendroje įskaitoje buvo penkti.

Geriau

Užimtos vietos ir geriausi komandų žaidėjai :

1 vieta – „Šiaulių riedulio akademija-1“ (tren. Donata Grigienė) Geriausias žaidėjas Džiugas Dikšas

2 vieta – Vilniaus „Pietų meteoras“ HC (tren. Sergej Garvirol) Geriausias žaidėjas Michail Slobotkin

3 vieta – Panevėžio SC (tren. Anna Rekašius) Geriausias žaidėjas Danas Šautkulis

4 vieta – Vilniaus raj. SM (tren. Vytautas Vilipas) Geriausias žaidėjas Daniel Belogolovko

5 vieta – „Šiaulių riedulio akademija-1“ (tren. Donata Grigienė) Geriausias žaidėjas Kasparas Stapušaitis

6 vieta –   Širvintų SC (tren. Aušra Janutaitė) Geriausias žaidėjas Nojus Šičiūnas

Pirmenybės baigėsi prizų dalybomis. Asmeniniai prizai įteikti geriausiems komandų žaidėjams, medaliai ir taurės prizininkams, o ledai – visiems dalyviams ir palaikymo komandoms.