Šiaulių „Akademijos“ riedulininkai triumfavo Lietuvos  U18 čempionate

Lietuvos vaikinų U18 uždarų patalpų žolės riedulio čempionate įtikinimai triumfavo Šiaulių “Akademijos” komanda. Finaliniame etape Vilniuje Donatos Grigienės auklėtiniai be didesnio vargo susitvarkė su varžovais iš Vilniaus ir Vilniaus rajono ir bendroje įskaitoje nepralaimėję nė karto čempionate užėmė pirmą vietą.

U18

 

Šiaulių „Akademijos“ riedulininkai per ketverias rungtynes pelnė net 43 įvarčius, o į savus vartus tepraleido 6.

Rezultatai :

Šiaulių “Akademija” – Vilniaus SŽK “Pietų meteoras”    6:2

Šiaulių “Akademija” – Širvintų SC    5:1

Šiaulių “Akademija” – Vilniaus raj. SM    18-1

Šiaulių “Akademija” – Vilniaus SŽK “Erta-Sostinės SM Tauras” – 14-2

Čempionų trenerė Donata Grigienė sako, kad pernai metais čempionate užėmus antrą vietą šiemet buvo tikslas užlipti ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Akademija

„Mes labai ruošėmės šiam čempionatui, tad buvome pasirengę ir nusitekę atkakliai kovai. Pirmo rato metu susitikome su pajėgiais varžovais, rungtynės buvo permainingos, tačiau pasiekėme pergales. Šį savaitgalį mūsų varžovais buvo Vilniaus miesto ir rajono komandos, kurias nugalėjome įtikinamais rezultatais. Mūsų stiprybė – trys žaidėjai, kurie jau atstovauja miesto komandai ir vyrų A diviziono čempionate. Labai jaučiasi meistriškumo skirtumas. Atskirų pagyrų nusipelno Arnas Ridlauskas, kuris yra vienas iš lyderių visos Lietuvos mastu. Džiaugiuosi, kad jau agresyviau puolame ir susikuriame progų įvarčiams. Žinoma, prie visų teigiamų dalykų norėtųsi dar šiek tiek daugiau komunikacijos, organizuotumo ir kokybiškesnės gynybos. Tobulėti visada yra kur. Linkiu jaunimui niekada nesustoti ir kelti sau vis aukštesnius tikslu“, – auklėtinius gyrė ir pasiekimu džiaugėsi trenerė D.Grigienė.

Arnas

Čempionato metu Šiaulių komanda, per ketverias rungtynes pelnė net 43 įvarčius. 36-is iš jų įmušė trys lyderiai. Rezultatyviausias čempionato žadiėjas – keturiolikmetis Dominykas Vaikėnas, kurio sąskaitoje 14 įvarčių.

Vaikenas

Galutinė čempionato prizininkų rikiuotė:

  1. Šiaulių “Akademija” (tren. D.Grigienė)
  2. Širvintų SC
  3. Vilniaus SŽK “Erta-Sostinės SM Tauras”

Trenerė Donata Grigienė linkėdama auklėtiniams nesustoti ir kelti sau aukščiausius tikslus tikisi, kad tai ne paskutiniai aukščiausios prabos apdovanojimai šiame uždarų patalpų riedulio sezone.

„Gera pradžia yra, o dabar laukia labai sunkus darbas kaunantis dėl aukščiausių apdovanojimų vyrų A divizione. Sidabro medalius jau esame užsitikrinę, o dėl aukso dar teks pakovoti. Artimiausias tvarkaraštis mus suves su Vilniaus ir Rudaminos komandomis. Abiejų pergalių atveju turėsime šansą kovoti dėl aukso. Kovo 13 dieną susitiksime su Širvintų komanda ir jei artimiausiuose mūšiuose mus lydės sėkmė – čempionato lyderius ir mus skirs tik 2 taškai, o tai reiškia – reikės pergalės ir auksas mūsų!”,- teigė D.Grigienė.