Šiaulių riedulininkai uždarų patalpų čempionatuose pasipuošė auksu ir bronza

Šiaulių riedulininkai puikiai užbaigė uždarų patalpų riedulio sezoną. Trenerės Donatos Grigienės vadovaujamos komandos iš Vilniaus parsivežė aukso ir bronzos apdovanojimus. „Akademijos“ komanda triumfavo B divizione. Jaunieji šiauliečiai viso sezono metu demonstravo puikią formą ir pelnytai tapo čempionais. A divizione Šiaulių „Ginstrektės“ komanda buvo per žingsnį nuo antros vietos, tačiau itin gražus ir atkaklus lemiamas mūšis su lyderiais baigėsi minimalia Širvintiškių pergale 1:0. Tai lėmė, kad šiauliečiai užėmė trečiąją vietą.

vt VT

Prieš paskutinį turą Šiaulių riedulininkai jau buvo užsitikrinę trečią, tačiau buvo vienintelė galimybė Šiaulių komandai lipti ir ant antro pakylos laiptelio A divizione. Vilniaus komanda turėjo abu kartus pralaimėti, o šiauliečiai – abu kartus laimėti.

„Sidabrinis scenarijus beveik išsipildė, deja pritrūko paskutinio žingsnelio – lemiamas itin atkaklus mačas su čempionais iš Širvintų baigėsi minimalia varžovų pergale. Nepaisant pralaimėjimo, žaidimo kokybe esu daugiau nei patenkinta. Po rungtynių vyrams sakiau, kad tai buvo pačios geriausios mūsų rungtynės per pastaruosius du sezonus. Žaidybinį planą komanda įgyvendino beveik maksimaliai. Per rungtynes turėjome penkis mažuosius kampinius, deja, jų nepavyko realizuoti. Mano sprendimu, mažuosius kampinius atlikti turėjo jauni žaidėjai, kurie treniruotėse labai gerai juos realizuoja. Nepavyko, gal jiems šiek tiek pritrūko pasitikėjimo savo jėgomis. Gynyboje komandai dirbo tiksliai ir užtikrintai, nepamenu tokio atvejo, kai per rungtynes varžovai nemuštų nė vieno mažojo kampinio į mūsų vartus. Sezoną vertinu teigiamai, o tai, kad Renaldas Kazragis tapo perspektyviausiu čempionato žaidėju, suteikia vilčių ateinančiam sezonui“, – šio sezono pasirodymą A divizione įvertino trenerė D.Grigienė.

Galutinė komandų rikiuotė A divizionas:

  1. SK „Baltic Champs-Ježvitas“ (Širvintos)
  2. „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ (Vilnius)
  3. 3. „Ginstrektė“ (Šiauliai) tren. D. Grigienė
  4. 4. Širvintų SC
  5. „Ardas-Rudamina“ (Vilnius)

Jaunieji Šiaulių riedulininkai B divizione iškovojo aukso medalius. Viso čempionato metu be pralaimėjimų žygiavę šiauliečiai šiek tiek suklupo paskutiniame mače, tačiau jau anksčiau užsitikrinta pirmoji vieta jauniesiems sportininkams sutrukdė susikaupti nieko nebelemiančiam mačui.  

1VT

„Jaunieji riedulininkai džiugina Šiaulius parveždami aukso medalius. Mes tam ruošėmės labai ilgai ir džiaugiamės, kad sunkus darbas ir pastangos davė vaisių. Esu labai patenkinta jaunimo drąsa, nusiteikimu. Tas jaunimas, kurie tapo geriausi B divizione, jie žaidė ir A divizione. Dar jaunesni žaidėjai sparčiai vejasi, vykdo trenerės nurodymus. Galiu pasakyti, kad komandos kurios turi taktikas, laikosi drausmės, pasiekia teigiamų rezultatų. Raktas į sėkmę, visiška žaidybinė drausmė ir trenerio nurodymo vykdymas. Turime labai daug perspektyvaus jaunimo. Vyrų komandai dabar poilsio etapas, o jaunieji vaikinai iš karto pradeda ruoštis U-18 čempionatui, kurio pirmas ratas jau ateinantį savaitgalį“,- pasakojo trenerė Donata.

Galutinė komandų rikiuotė B divizionas:

  1. Šiaulių „Akademija“ (tren. D.Grigienė)
  2. Širvintų SC-2
  3. Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“
  4. Vilniaus „SM Tauras-SŽK Erta“

B divizione rezultatyviausiu žaidėju tapo Šiaulių „Akademija“ komandos žaidėjas Renaldas Kazragis, kuris įmušė 20 įvarčių. Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Šiaulių „Akademija“ komandos žaidėjas Arnas Ridlauskas.

Renaldas Arnas