Šiaulių riedulininkėms – auksas ir bronza

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos U-18 merginų riedulio komandos pasidabinusios aukso ir bronzos medaliais grįžo iš Vilniuje vykusio finalinių jaunių U-18 merginų uždarųjų patalpų riedulio pirmenybių. Genutės Juodienės vadovaujama „Akademija-ŠSG“ komanda tapo čempione, o Angelės Bučmienės treniruojama „Akademija-1“ ekipa iškovojo bronzos medalius.

Genut

Angel

A.Pliadžio nuotraukos

 

Pirmose rungtynėse Šiaulių „Akademija-ŠSG“ komanda nesunkiai laimėjo prieš Širvintų SC-2 komandą. Laukė lemiamas mačas dėl pirmos vietos su Širvintų  SC „Intos“ ekipa. Po atkaklaus mūšio šiaulietės laimėjo 3:2 ir tapo čempionėmis.

„Pirmajame finalo kėlinuke buvome šiek tiek išsigandusios, kai varžovės pelnė įvartį. Kai pavyko išlyginti rezultatą, atsirado pasitikėjimas savo jėgomis, pagerėjo žaidimo kokybė. Dėl prastos aikštės kokybės nepavyko sėkmingai realizuoti standartinių padėčių. Mes tikrai atrodėm geriau, tvirčiau. Mums pavyko išsiveržti į priekį, tačiau varžovėms pavyko išlyginti rezultatą 2:2. Lemiamą įvartį pelnėme mes ir šventėme pergalę. Praėjusį savaitgalį mes jau buvome laimėję prieš šią itin pajėgią komandą, kuriai atstovauja kelios ne tik U-18, tačiau ir Lietuvos moterų rinktinės žaidėjos. Džiugu, kad ir šį kartą pavyko įrodyti pranašumą“, – pergale džiaugėsi čempionių trenerė Genutė Juodienė.

GJd

„Akademija-1“ komanda pirmose rungtynėse susitiko su pirmąja Širvintų komanda. Trenerė Angelė Bučmienė sako, kad atsižvelgiant į mačo eigą, teko patausoti pagrindinės sudėties žaidėjas rungtynėms dėl bronzos. Planas pasiteisino, puikiai žaidusios šiaulietės palaužė varžoves 6:2 ir pasipuošė bronzos medaliais.   

„Nuotaikos pakilios, kadangi kaip planavome, taip viską ir įgyvendinome. Taip labai retai būna, kad viskas gautųsi pagal planą. Labai džiaugiuosi merginų psichologiniu ir fiziniu nusiteikimu, techniniu išpildymu. Apetitas atsiranda bevalgant. Pamatėme savo lygį, kad esame pajėgios kautis su varžovių komandomis ir baimė bei susikaustymas išnyko. Labai gaila, kad viena pagrindinių žaidėjų patyrė čiurnos traumą, tačiau džiugu, kad po šio įvykio komanda nepasimetė, susitelkė ir parodė charakterį. Kai pamatėme, kad į finalą nebepavyks prasibrauti, pataupėme pagrindinės sudėties žaidėjas kovai dėl bronzos medalių. Kovoje dėl trečios vietos pradžioje buvome šiek tiek susikausčiusios, tačiau įsivažiavome ir įpusėjus rungtynėms jau kontroliavome žaidimą“, – merginų pasirodymą gyrė trenerė Angelė Bučmienė.  

Geriausia ir rezultatyviausia „Akademija-ŠSG“ komandoje tapo Austėja Žilinskaitė. Pirmenybių metu ji pelnė net 17 įvarčių.

GJ

„Akademija-1“ komandoje geriausios vardas skirtas puikiai žaidusiai Emilijai  Malkevičiūtei.  Pagyrų sulaukė ir puikiai „Akademija-1“ ekipos vartus saugojusi vartininkė Kristina Mockutė.

AB

Vart

Finalas dėl 1-os vietos

Šiaulių „Akademija-ŠSG” – Širvintų SC – Inta     3-2

Finalas dėl 3-ios vietos

Šiaulių „Akademija-1“Širvintų SC-2     6-2

Galutinė lentelė:

  1. Šiaulių „Akademija-ŠSG”    (tren. G.Juodienė)
  2. Širvintų SC – Inta
  3. Šiaulių „Akademija-1“    (tren. A.Bučmienė)
  4. Širvintų SC-2

Alfredo Pliadžio nuotraukos