Šiaulių riedulininkės įveikė Kelmės komandą

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato „A“ divizione pergalę iškovojo Šiaulių „Akademijos“ komanda, kuri 2:0 nugalėjo Kelmės SK „Aušra“ ekipą. Šiaulietės visų rungtynių metų nuolat atakavo, tačiau pralaužti varžovių gynybą pavyko tik paskutiniame kėlinyje. Iki reguliaraus sezono pabaigos šiaulietėms liko sužaisti vieną mačą su Širvintų komanda, tačiau jau dabar „Akademijos“ komanda užsitikrinusi trečią turnyrinės lentelės vietą.  

Akademija1

 

„Visą laiką atakavome, bet pergalingus įvarčius įmušėme tik paskutiniame kėlinuke. Užtruko laiko, kol pagaliau pavyko pralaužti jų gynybą. Pagal rungtynių eigą, turėjome nugalėti kur kas didesniu skirtumu, tačiau labai daug atakų užgeso paskutinėje stadijoje. Dabar jau laukia mūsų paskutinis trečio rato mačas Vilniuje su Širvintų komanda. Tačiau šios rungtynės labiau žvalgybinės, kadangi neturės įtakos galutinei vietai turnyrinėje lentelėje. Rudens etape mes susirinkome visus įmanomus taškus, todėl dabar baigiantis reguliariajam sezonui alime būti ramios dėl turimos pozicijos“, – Pasakojo komandos trenerė Genutė Juodienė.

Pasibaigus trečiajam čempionato ratui komandos žais pusfinalio etape. Pirmą vietą užėmusios Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ ekipos merginos kovos prieš Širvintų komandą. O Šiaulių „Akademijos“ ekipa rungtyniaus su varžovėmis iš Vilniaus.

„Per šį sezoną merginos labai patobulėjo. Mūsų komandos ramstis – patyrusios žaidėjos Jūratė Juodytė ir Ina Pocevičienė. Jos nuramina, sustyguoja, atlieka ir mokomąją funkciją aikštėje. Jaunimui labai smagu ir naudinga lygiuotis į jas. Paskutiniu metu labai patikimai rungtyniauja Gabrielė Jakunčikovaitė ir Austėja Žilinskaitė. Kitos merginos taip pat gerokai patobulėjo. Pusfinalyje duosime kovą Vilniaus komandai, o kaip gausis – matysime“, – komandą gyrė trenerė Genutė.

Pusfinalyje bus kovojama iki dviejų pergalių.