Šiaulių riedulininkų kovos A ir B divizionuose

Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionate tęsiasi kovos A ir B divizionuose. Šiaulių riedulininkai A divizione šventė pergalę ir patyrė apmaudžią nesėkmę, o B divizione laimėję dvejas rungtynes šiauliečiai įsitaisė turnyrinės lentelės viršuje.

B div A div

B divizione dalyvaujanti Šiaulių „Akademijos“ komanda 6:3 įveikė Širvintų SC-2 ekipą ir 11:2 laimėjo prieš „SM Tauras-SŽK Erta“ riedulininkus. Per keturis mačus laimėję visus keturis kartus šiauliečiai tapo čempionato lyderiais. „Akademijos“ komanda yra surinkusi 12 taškų ir lenkia po šešis taškus surinkusias Vilniaus ir Širvintų ekipas. Kovo 6 dieną Šiauliuose vyks paskutinio rato kovos, po kurių paaiškės, ar šiauliečiams pavyks pasipuošti aukso medaliais.

„Likus dviem varžyboms čempionato pabaigos esame labai ramūs pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Antrojo rato  varžybos buvo kur kas atkaklesnės nei pirmojo rato metu. Gal komandos nebuvo tinkamai nusiteikusios pirmam ratui, o dabar visi susistiprino sudėtis, todėl rezultatai jau nebebuvo triuškinantys. Buvo įdomios kovos. Mūsų tikslas – greitas, aukšto intensyvumo ir rezultatyvus žaidimas. To siekiame kiekviename mače. Tikimės pergalių ir paskutiniame rate Šiauliuose“, – pasakojo komandos trenerė Donata Grigienė.  

A divizione Šiaulių „Ginstrektės“ komandos laukė itin svarbus mūšis su Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ komanda. Būtent su vilniečiais šiauliečiai lenktyniauja, kurie užims antrą, o kuri trečią vietą čempionate. Pirmose savaitgalio rungtynėse „Ginstrektės“ vyrai 8:1 laimėjo prieš Širvintų SC ekipą, o mače su principiniais varovais iš Vilniaus turėjo pripažinti varžovų pranašumą 4:5.

 „Pirmame mače eksperimentavome, bandėme naujus žmones gynyboje. Neturėjome vieno iš pagrindinių žaidėjų Mantvydo Pocevičiaus, trūko keitimo ir stabilumo gynyboje. Pirmas rungtynes laimėjome, tačiau antrose rezultatui esant 2:2 pasijautė nuovargis ir praleidome tris greitus įvarčius. Noriu labai pagirti komandą, kad atsilikdami 2:5 mes grįžome į rungtynes, sumažinome atsilikimą iki 4:5 ir toliau jau pritrūko laiko, kad pasiektume dar daugiau. Parodėme charakterį, tačiau rezultatas yra koks yra. Kovo 7 dieną finalinis turas Vilniuje. Teoriškai – jame spręsis kokios spalvos medalius iškovosime. Bronzos medalius jau esame užsitikrinę, tačiau jei susidėliotų labai nerealus scenarijus, galėtume pasidabinti ir sidabro medaliais. Turime žaisti savo žaidimą, turime laimėti abejas rungtynes, o tada žiūrėti, kaip sužais likusios komandos“, – pasakojo D. Grigienė.

Pasibaigus vyrų čempionatams, kovo mėnesį dar planuojama surengti ir jaunesniųjų grupių pirmenybes. Kovo 14 d. vyks U-18 amžiaus grupės pirmenybės, o kovo 28 dieną susigrums U-14 amžiaus grupės komandos. Pirmenybės vyks Vilniuje. Kovo pabaigoje baigsis salės sezonas ir komandos pradės ruoštis lauko riedulio sezonui.

Visi rezultatai :

LŽRF VYRŲ UŽDARŲJŲ PATALPŲ RIEDULIO ČEMPIONATAS (A divizionas)

Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“ – Vilniaus „Ardas-Rudamina“   8:2

Širvintų SC – Šiaulių „Ginstrektė“   1:8

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ – SK „Baltic Champs-Ježvitas“   3:25

Šiaulių „Ginstrektė“ – Vilniaus „SM Tauras – SŽK Žuvėdra“   4:5

SK „Baltic Champs-Ježvitas“ – Širvintų SC   8:3

LŽRF VYRŲ UŽDARŲJŲ PATALPŲ RIEDULIO ČEMPIONATAS (B divizionas)

ŽRK „Pietų meteoras“ – „SM Tauras-SŽK Erta“   8:2

Šiaulių „Akademija“ – Širvintų SC-2   6:3

Širvintų SC-2 – ŽRK „Pietų meteoras“   3:5

Šiaulių „Akademija“-  „SM Tauras-SŽK Erta“   11:2