SM „Klevas“ treneriai atliko fizinės ir funkcinės būklės vertinimą

Sporto mokykla „Klevas“ ir Šiaulių universitetas, siekdami abipusiškai naudingo intelektinio potencialo panaudojimo Universiteto ir Sporto mokyklos veikloje pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir įsipareigojo bendradarbiauti mokslinių taikomųjų tyrimų ir projektinės veiklos srityje.

Vasario 21 d. Šiaulių universiteto Sveikatinimo hipoterapijos ir sporto centre sporto mokyklos „Klevas“ treneriai turėjo galimybę susipažinti su Centro veikla, hipoterapijos, reabilitacijos, fizinės ir funkcinės diagnostikos ir sveikatinimo teikiamomis paslaugomis,  išbandyti testavimo įrangą ir įvertinti  savo organizmo fizinę ir funkcinę būklę: kūno raumenų grupių jėgos balansą, rankų ir kojų reakciją ir CNS nuovargį, anaerobinį alaktatinį ir laktatinį pajėgumą, šuolio parametrus.

Tikimasi, kad atliekami tokie testavimo rezultatai ženkliai prisidėtų prie  sportininkų fizinio ir funkcinio parengimo gerinimo.

Dėkojame ŠU funkcinės diagnostikos specialistui ir fizinio parengimo treneriui Mantui Pilipavičiui už praktinę paskaitą, pateiktas naujoves ir rekomendacijas.