SM „Klevas“ U-12 riedulininkai pasipuošė bronzos medaliais

Baigėsi 2017 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 berniukų finalinės varžybos, kuriose paaiškėjo pajėgiausios šių metų komandos. Širvintiškiai tapo nugalėtojais, o apmaudžiai grupės rungtynėse vilniečiams pralaimėję SM „Klevas-1“ riedulininkai užėmė trečią vietą. Antroji SM „Klevas“ komanda turnyre užėmė šeštą vietą.

Šešios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po tris ekipas.

A pogrupyje varžėsi Šiaulių SM „Klevas – 1“, Vilniaus raj. SM ir Šiaulių SM „Klevas – 2“ komandos. Pogrupyje pirmą vietą laimėjo Vilniaus raj. SM prieš šiauliečių pirmąją komandą laimėje 5:4, prieš antrąją – 17:0.

„Itin apmaudžiai susiklostė mačas prieš Vilniaus rajono komandą. Rungtynių pradžioje varžovai susikrovė trijų įvarčių persvarą. Atrodė, kad mūsų vaikinai prarado motyvaciją kovoti, susitaikė su pralaimėjimu. Na, o įvykiai mače klostėsi itin permainingai. Kai mums pavyko išlyginti rezultatą 3:3 atsirado viltis, deja per vėlai berniukai suprato, kad galėjo laimėti šiame mače. Pralaimėjome ir užėmėme grupėje antrą vietą bei gavome teisę kautis dėl 3-4 vietų“,- pasakojo SM „Klevas-1“ komandai vadovavęs Rokas Galkus.  

B pogrupyje susigrūmė Širvintų SM, Joniškio SC ir Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė komandos. Šio pogrupio favoritais tapo Širvintų SM komanda, kuri 12:0 nušlavė Joniškio SC, o prieš Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė laimėjo 7:0.

Dėl 5 vietos kovojo Šiaulių SM „Klevas – 2“ ir Joniškio SC, kuris rungtynes laimėjo 3:7. Dėl 3 vietos susitiko Šiaulių SM „Klevas -1“ ir Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė, kuri šiauliečiams šį kartą nusileido rezultatu 7:4. Finale susirėmė Vilniaus raj. SM ir Širvintų SM komandos ir rezultatu 1:6 savo pranašumą užtikrino širvintiškiai.

„Nors po pralaimėjimo grupės rungtynėse berniukai buvo labai nusiminę, pavyko susikaupti lemiamam mačui. Į aikštę, kautis dėl bronzos medalių vaikinukai žengė visai kitaip, jautėsi kaip nugalėtojai. Tai ir įrodė aikštėje. Buvo susikaupę, vykdė nurodymus, žaidė tikrai gerai“,- pasakojo R.Galkus.

Galutinė rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

  1. Širvintų SM (Danielius Kojis)
  2. Vilniaus raj. SM (Dominyka Jurko)
  3. Šiaulių SM „Klevas -1“ (Povilas Sinkevičius)
  4. Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokė (Danielius Petkevič)
  5. Joniškio SC (Nedas Gasiulis)
  6. Šiaulių SM „Klevas – 2“ (Matas Povilaitis)

www.zoles-riedulys.lt ir SM „Klevas“ informacija

A.Pliadžio nuotr.