SM „Klevas“ vadovas lankėsi Jūrmalos sporto centre

Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ direktorius Svajūnas Mikalčius atsakomuoju vizitu lankėsi Latvijoje, Jūrmalos sporto centre, su kurio vadovais buvo susitarta dėl abipusiai naudingo bendradarbiavimo plėtojant regbio sporto šaką. S.Mikalčių maloniai priėmė ir savo valdas aprodė Jūrmalos sporto centro direktorius Sandis Berzins ir pavaduotoja Indra Brikmane. Susitikime taip pat dalyvavo Jūrmalos vyrų regbio klubo vadovas Peteris Šnitnikovs.

Jūrmalos sporto centre iš viso sportuoja apie 2000 vaikų ir jaunuolių. Kultivuojama 18 sporto šakų. Vizito metu apžiūrėta sporto mokykla, turimos bazės. Latviai ypač didžiuojasi pajėgia, Latvijos čempione tapusia futbolo komanda, bei svečiui aprodė futbolo stadioną, kuriame bus rengiamos Europos taurės futbolo varžybos.

Taip pat buvo pristatyta Jūrmalos sporto centro finansavimo šaltiniai, kuriuos per pusę sudaro vyriausybinės ir savivaldybės lėšos.

Susitikimo metu buvo aptartos sritys, kuriose abi pusės turėtų naudos ugdant jaunuosius sportininkus, plečiant ir populiarinant regbio sporto šaką.

Manoma, kad Šiauliuose rengiant trenerių kvalifikacijos kėlimo kursus, tobulintis galėtų atvykti ir kolegos iš Latvijos, o šiauliečiai treneriai, tokiais pat metodais galėtų kelti kvalifikaciją Latvijoje.  

Susitikime dalyvavo ir Jūrmalos vyrų regbi o komandos vadovas Peteris Šnitnikovs, kuris pasidžiaugė itin glaudžiu ir daug naudos duodančiu bendradarbiavimo su Jūrmalos sporto centru, kadangi pajėgūs ir perspektyvūs sportininkai gali prisidėti prie vyrų regbio komandos ir taip dar labiau tobulėti.

Svajūnas Mikalčius Jūrmalos sporto centro regbio komandą pakvietė į gegužės mėnesį Šiauliuose vyksiantį tarptautinį regbio turnyrą F.Paškevičiaus taurei laimėti. Latviai mielai priėmė kvietimą.