Startavo jaunimo regbio-7 čempionatas

Šiauliuose prasidėjo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionatas, įvyko pirmojo turo rungtynės. Šiauliuose vykusiame ture dalyvavo aštuonios komandos: trys iš Šiaulių, dvi iš Vilniaus, po vieną iš Panevėžio, Kauno ir Klaipėdos. „Šiaulių regbio akademijos -Baltrex“ komanda iškovojo pirmą vietą, o  „Šiaulių regbio akademijos – Sigito Kukulskio regbio mokyklos ekipa“ – trečią vietą.

REZ

A grupėje „Šiaulių regbio akademijos- Sigito Kukulskio regbio mokykla“ ir Šiaulių sporto gimnazijos komandos laimėjo po du kartus, o tarpusavio mačą po itin atkaklios kovos laimėjo Sporto gimnazijos regbininkai.

B grupėje visos tris susitikimus laimėjo „Šiaulių regbio akademijos-Baltrex“ komanda ir užėmė grupėje pirmą vietą.

Pirmas vietas grupėse užėmusios komandos susitiko finale. Šiaulių „ŠRA-Baltrex“ 22:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos ekipą. Mače dėl trečios vietos „ŠRA – Sigito Kukulskio regbio mokykla“ komanda 35:7 įveikė Vilniaus „SM Tauras-Geležinis Vilkas“.

Kitas jaunimo regbio-7 čempionato etapas gegužės 2 dieną vyks Vilniuje.