Startavo moterų žolės riedulio čempionatas

 Startavo 2020-2021 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato, A diviziono kovos. Šiemet čempionate kovos penkios komandos Šiaulių „Gintrastrekte – ŠSG“ ir „Akademija“, Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“, Kelmės SK „Aušra“ ir „Širvintų SC–Inta“. Šiauliuose vykusiose rungtynėse susikovė Šiaulių „Akademijos“ ir Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ komandos. Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

Akad Žuv

NUOTRAUKŲ GALERIJA : ČIA

Po šio mačo pakalbinome Šiaulių ir Vilniaus komandos trenerius apie permainas komandose ir sezono tikslus.

Maks

Maksimas Tarasovas  – Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ treneris

Merginos sveikos, nuotaikos nuostabios, manau visų mūsų laukia labai įdomus sezonas. Šiandienos rungtynės labai patiko, pats žaidėjų judėjimas, mąstymas. Neįmušėm – taip būna, aš manau viskas ateityje. Palikom įvarčius svarbiausioms rungtynėms. Džiugu matyti tiek žaidėjų, kad visos komandos stengiasi, kad akys dega, traumų nėra, niekas neserga.

Visos komandos šiemet startuoja pasikeitusios, turime ir mes žaidėjų, kurios sugrįžo į komandą ir naujų, kurios į Vilnių persikraustė baigusios mokslus savo miesteliuose.  Šiemet sudėtis labai gera, kolektyvas puikus, manau, bus linksmas sezonas mano komandai.

Praėjusiame sezone užėmėme ketvirtą vietą. Visuomet akcentuoju du dalykus: pirma – jei kitos komandos užėmė aukštesnę vietą, tai jos tuo metu buvo stipresnės ir antra – geriau padaryti vieną žingsnį atgal ir po to du į priekį, šiuo metu mes padarėm du atgal, dabar laukiu trijų žingsnių į priekį.

Genu

Genutė Juodienė – Šiaulių „Akademija“ trenerė.

Nuo praėjusio sezono pabaigos, kai iškovojome sidabro medalius pasikeitė pusė komandos. Netekome penkių pagrindinės sudėties žaidėjų. Varžovų  komandos labai pasistiprino prieš šį sezoną. Šiandieninės varžovės iš Vilniaus taip sustiprino sudėtį pajėgiomis žaidėjomis, nacionalinės rinktinės narėmis. Na, o aš esu labai optimistiškai nusiteikusi savo naujai suburta komanda, labai džiaugiuosi.

Šiandien ypač gerai atstovėjo vartininkė, merginos, kurioms buvo paskirtos užduotys puikiai su jomis tvarkėsi. Turime kelias sugrįžusias patyrusias žaidėjas, kurios komandai suteikia ramybės, užtikrintumo. Pirmų varžybų labai bijojau, pergyvenau, bet viskas neblogai pavyko.

Šiemet bus sunkiau pakartoti praėjusio sezono rezultatą, kadangi visos komandos gerokai sustiprino sudėtis, na, žinoma mes irgi sustiprėjome, todėl mėginsime kautis.