Stovykla „Žaidimų vasara 2020“

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje vyksta sporto stovykla „Žaidimų vasara 2020“, kurios metu vaikai ne tik sportuoja, tačiau vykdoma pažintinė-edukacinė veikla, rengiamos bendros dviejų sporto šakų treniruotės, susitikimai ir pokalbiai su patyrusiais regbio žaidėjais. Stovyklos pabaigoje – šeštadienį jaunieji sportininkai rinksis į regbio stadioną, kur stebės intriguojančias Baltijos regbio TOP lygos pusfinalio kovas.

Stovykla1

Nuotraukų galerija : SPAUSTI ČIA

Šiemet į stovyklą „Žaidimų vasara 2020“, kuri iš dalies yra finansuojama pagal Šiaulių miesto savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programą, susirinko kiek daugiau nei dvi dešimtys jaunųjų sportininkų, kurie atstovauja regbio ir žolės riedulio sporto šakas.  

„Šiemet turime šiek tiek mažiau vaikų nei ankstesniais metais. Priežastis labai paprasta, po karantino atnaujinus sporto varžybų kalendorius ir siekiant kuo geriau pasiruošti artėjantiems sezonams, patys akademijos treneriai rengia stovyklas. Šiuo metu be mūsų rengiamos stovyklos yra vykdomos dar bent trys stovyklos mūsų akademijos vaikams. Labai gerai, kad vaikai turi iš ko pasirinkti ir vasarą leidžia sportuodami“,- pasakojo stovyklos koordinatorius Rimantas Zeringis.  

Stovykla

Treniruotes jauniesiems žolės riedulio sporto šakos atstovams veda trenerė Samanta Jakovleva, o regbininkus treniruoja Armandas Kalinauskas ir Vytautas Kalinauskas. Pirmą stovyklos dieną buvo vykdomos atskiros abiejų sporto šakų treniruotės. Antrą dieną visi stovyklautojai susirinko ir sportavo drauge. Trečią dieną jaunųjų sportininkų laukia pažintinė kelionė į greta Telšių esantį Žvėrinčių. Ketvirtą stovyklos dieną vaikams treniruotę ves patyrę regbininkai iš Pietų Afrikos Respublikos.

„Stengiamės, kad kiekviena diena vaikams būtų įsimintina ir naudinga. Po individualių ir bendrų treniruočių vyko pažintinė kelionė. Na, o penktadienį jauniesiems sportininkams treniruotę ves Prancūzijoje rungtyniaujantys Pietų Afrikos Respublikos regbininkai. Paskutinę dieną vaikų laukia įspūdingos Top lygos pusfinalių kovos. Mūsų stovyklos dalyviai turės galimybę pamatyti pajėgiausius šalies regbininkus“,- pasakojo R.Zeringis.