Tęsiasi nemokamos žolės riedulio treniruotės Šiauliuose

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija ir toliau tęsia nemokamų treniruočių maratoną. Šią savaitę su jaunaisiais žolės riedulio sporto šakos atstovais darbavosi trenerės Donata Grigienė ir Jūratė Barzinskienė.

Stovykl

Nuotraukų galerija : ČIA

Į kiekvieną treniruotę susirenka ne mažiau dvidešimties sportininkų, kurie noriai dirba ir atidžiai klausosi ir vykdo trenerių paskirtas užduotis. Trenerė Donata Grigienė pasakoja, kad per šias treniruotes norėjo parodyti auklėtiniams tai, ko jie anksčiau per treniruotes nedarydavo.

„Kad treniruotės nepabostų, stengiamės daugelį dalykų daryti žaidimo forma. Pradžiai mokomės technikos, įpusėjus treniruotei skiriame laiko žaidimui, o pabaigoje ir vėl grįžtame prie technikos. Norėjosi su vaikais išmėginti kai ką naujo, ko anksčiau jie nėra darę. Per daug sudėtingų elementų neįvedame, kadangi per mažai laiko. Šiandien treniruotėje „čiupinėjom“ aukštą smūgiavimą. Nuo ko priklauso, kad kamuolys kyla, kada gali būti atliekamas aukštas smūgis ir panašiai“,- pasakojo trenerė Donata.

Nemokamos treniruotės vasaros metu Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje vykdomos pirmą kartą, tačiau jau dabar kalbama, kad ir kitais metais jos bus vykdomos.

„Šios treniruotės tikrai pasiteisino, vaikai turėjo progą vasarą nemokamai sportuoti. Yra keli vaikai, kurie nepraleido nei vienos, nuo liepos 13 dienos, vykstančios dienos stovyklos treniruotės. Pasižiūrėjome ar vaikai nori būti užimti vasarą ir jie savo geru lankomumu parodė, kad nori būti užimti. Mintis labai gera, manau, kad kitais metais irgi kartosime. Reikia visas stovyklų galimybes išnaudoti, tai tikrai sveikintinas dalykas, kadangi iš viso to labiausiai išlošia vaikai“,- teigė D.Grigienė.

Rugpjūčio antroje pusėje prasidės pasiruošimas artėjantiems čempionatams. Trnerė Donata sako, kad tie vaikai, kurie dalyvavo stovykloje „Žolės riedulio asas“, prisijungia prie šių treniruočių bus labai gerai pasirengę svarbiausioms kovoms.

„Jei gyveni su lazda visą vasarą, tai tavo progresas matosi. Dar didesnė nauda ir žavesys, dėl ko vaikams priimtinos šios treniruotės – tai, kad ir berniukai ir mergaitės sportuoja, draugauja, bendrauja, konkuruoja kartu. Tampame puikia žolės riedulio bendruomene. Visi nori būti gerais riedulininkais, tačiau dar daugiau, jie nori būti gerais draugais“,- pasakojo trenerė Donata.

Primename, kad žolės riedulio treniruotės vyks ir ateinančią savaitę pirmadienį, antradienį ir ketvirtadienį nuo 10.00 iki 12.00 valandos. Paskutinę treniruočių maratono savaitę sportininkus treniruos Vaidotas Vaičeliūnas ir Angelė Bučmienė.