U-14 mergaičių riedulio pirmeybių finalai vyko Šiauliuose

Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių U-14 (gim. 2006 ir jaun.) pirmenybių finalinis etapas. Šešios komandos iš Šiaulių, Širvintų, Vilniaus, Kelmės ir Panevėžio kovojo dėl geriausiųjų vardo. Šiaulių žolės riedulio akademijai atstovavo dvi komandos. Grupėse užėmusios antrąsias vietas ekipos susitiko mažajame finale ir kovojo dėl trečiosios vietos. O finale kovojant dėl aukso medalių susitiko Vilniaus ir Širvintų komandos. Rungtynės baigėsi be įvarčių, o mušant bulitus tikslesnės buvo Širvintų komandos atstovės.

ŠRV VLN SL1 SL2 Pnvz Kelme

Nuotraukų galerija : ČIA

Komandos buvo suskirstytos po tris į du pogrupius.

A pogrupis :

Širvintų SC

Šiaulių ,,Akademija-2“

Kelmės SC

B pogrupis :

Vilniaus SŽK Žuvėdra-SM Tauras

Šiaulių ,,Akademija-1“

Panevėžio SC

A pogrupyje pajėgiausia buvo Širvintų komanda, kuri laimėjo abi rungtynes ir tapo grupės etapo nugalėtoja. Šiaulietės laimėjo prieš kelmiškes ir grupėje užėmė antrą vietą. B pogrupyje pirmą vietą užėmė Vilniaus komanda, kuri įveikė panevėžietes ir šiaulietes. Šiaulių ir Panevėžio komandų susitikimas baigėsi šiauliečių pergale ir tai lėmė antrą vietą pogrupyje.

Trečias vietas pogrupiuose užėmusios Kelmės ir Panevėžio komandos susitiko kovoje dėl 5-6 vietų. Panevėžio SC komanda laimėjo rungtynes 2:0.

Mažajame finale susitiko dvi Šiaulių akademijos komandos. Pirmoji komanda po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš Antrą akademijos ekipą ir pelnė bronzą.

Finalas tarp Širvintų ir Vilniaus komandų buvo įtemptas, atkaklus ir nenuspėjamas. Pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių. Komandoms stojus mušti bulitus tikslesnės buvo širvintiškės, tad jos ir iškovojo čempionių vardus.     

Įteiktos taurės, medaliai, geriausių žaidėjų prizai ir žinoma, Šiaulių akademija nepaliko nei vieno dalyvio ir sirgaliaus be gaivinančios ledų porcijos.  

Galutinės užimtos vietos ir geriausia žaidėja :

1 vieta – Širvintų SC (tren. Aušra Janutaitė). Geriausia žaidėja – Gustė Stankutė.

2 vieta – Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ (tren. Maksimas Tarasovas). Geriausia žaidėja – Martyna Babachinaitė.

3 vieta – Šiaulių „Akademija-1“ (tren. Angelė Bučmienė). Geriausia žaidėja – Ugnė Vaičaitė.

4 vieta – Šiaulių „Akademija-2“ (tren. Samanta Jakovleva). Geriausia žaidėja – Emilija Šimkūnaitė.

5 vieta – Panevėžio SC (tren. Anna Rekašius). Geriausia žaidėja – Agnietė Žukauskaitė.

6 vieta – Kelmės SC (tren. Reda Zubavičienė). Geriausia žaidėja – Austėja Raupytė.