U-14 šiaurės zonos riedulio varžybose pirmauja šiauliečiai

Lietuvos žolės riedulio federacijos, vaikų U-14 amžiaus grupės žolės riedulio pirmenybių Šiaurės zonoje pirmauja dvi Šiaulių žolės riedulio akademijos komandos. Pirmo rato pirmo etapo rungtynėse dvi Donatos Grigienės treniruojamos „Žolės riedulio akademijos“ komandos užėmė pirmą ir antrą vietas. Šiauliečių komandos laimėjo prieš Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos jaunuosius riedulininkus ir tarpusavyje išsiaiškino, kuri stipresnė. Akademijos auklėtiniai jau beveik užsitikrino vietas finaliniame etape.

U14-1 U-14-2

„Pirma komanda yra lyderė ir neabejoju, kad žaisime finale. Truputį neramina faktas, kad pirmos komandos pagrindinis vartininkas dėl sveikatos problemų negalės padėti komandai, tad jo vietą užims perspektyvus, tačiau dar jaunas vartininkas. Manau, kad jis pateisins lūkesčius. Šioje komandoje turime vieną žaidėją, kuris atstovauja ir vyrų komandai A divizione, tad jis mums yra labai didelė paspirtis. Tikiu, kad esame pajėgūs finale kovoti dėl aukso“, – pasakojo Donata Grigienė.

Šiaulių komandoms žaidžiant tarpusavyje pirmoji Akademijos komanda 7:1 įveikė antrą Akademijos ekipą. Gerokai jaunesni nei U-14 amžiaus grupės riedulininkai po pirmo etapo užima antrą vietą, kadangi sugebėjo 5:1 palaužti varžovus iš Kaltinėnų.

„Antroji komanda labai nudžiugino. Šiai komandai atstovauja kur kas jaunesni vaikai, nei U-14 amžiaus grupė. Nepaisant jauno amžiaus, vaikinai demonstravo technišką, gero lygio žolės riedulį ir tiesioginėje dvikovoje laimėjo prieš Kaltinėnų komandą 5:1. Labai džiaugiuosi jų augimu ir žaidimo kokybe“, – antrosios komandos apsirodymu džiaugėsi trenerė Donata.

Galutinės užimtos vietos paaiškės po antro etapo, kuriame turėtų prisijungti ir ketvirtoji komanda iš Panevėžio. Pajėgiausios Šiaurės zonos komandos kovos finaliniame etape su dviem stipriausiomis Pietų zonos komandomis.