U-19 merginų pirmenybėse kaunasi dvi Šiaulių komandos

Lietuvos žolės riedulio federacijos, jaunių U-19 merginų uždarųjų patalpų riedulio pirmenybėse dalyvauja keturios komandos – po dvi iš Šiaulių ir Širvintų. Pirmajame etape Panevėžyje komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Dvi pergales iškovojo tik Genutės Juodienės vadovaujama Šiaulių „Akademijos-ŠSG“ komanda. Angelės Bučmienės treniruojama Šiaulių „Akademija-1“ komanda šventė pergalę prieš antrąją Širvintų komandą, o mače su labiau patyrusiom kolegėm iš Šiaulių patyrė nesėkmę. Ateinantį savaitgalį lemiami susitikimai ir medalių dalybos vyks Vilniuje.

B1

AKAD

Alfredo Pliadžio archyvo nuotraukos

 

Šiaulių komandų trenerių komentarai :

„Džiugu, kad iškovojome abi pergales. Pirmo mačo rezultatas neatspindi mačo eigos, kadangi kolegių iš Šiaulių komanda paliko neblogą įspūdį, išsiskyrė kovingumu. Antras mačas vyko itin atkakliai ir lygiai. Sugebėjome laimėti prieš pagrindines varžoves. Dar vis neturime visų pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl smagu, kad kitos merginos susikaupė ir parodė charakterį. Dėl karantino apribojimų kelios žaidėjos dar negalės padėti komandai ir ateinantį savaitgalį finaliniame etape. Manau, kad finale teks kovoti su Širvintų pirmąja komanda. Laukia sunki kova“, – pasakojo trenerė Genutė Juodienė.

„Įspūdžiai po pirmų dviejų susitikimų neblogi. Nors prieš prasidedant pirmenybėms merginų akys buvo didelės, lyg prisibijojome varžovių, kai išėjome į aikštę, pamatėme, kad galime žaisti, kovoti ir netgi laimėti. Greičiausiai, kad teks kovoti dėl trečios vietos, tačiau jei fortūna šypsotųsi ir pavyktų pasiekti pergalę prieš Širvintų pirmą komandą – dar turėtume galimybę išbandyti jėgas ir didžiajame finale. Žinoma, viską vertiname realiai ir ruošiamės įvairiems scenarijams. Bendrai esame visa komanda patenkinti savo pasirodymu. Nors esame jaunos, parodėme, kad galime kovoti. Pačioms merginoms sukilo sportinis pyktis, azartas. Jos padėjo tarpusavyje aptarinėti situacijas, analizuoti klaidas, kaip ką galėjo padaryti kitaip. Augame kartu kaip komanda“, – merginas gyrė trenerė Angelė Bučmienė.

Rezultatai:

Širvintų SC – Inta – Širvintų SC-2    15-2

Šiaulių „Akademija-ŠSG” – Šiaulių „Akademija-1“    12-0

Širvintų SC-2 – Šiaulių „Akademija-1“    4-6

Šiaulių „Akademija-ŠSG” – Širvintų SC – Inta    2-1