U-19 pirmenybes Šiaulių „Akademijos“ vaikinai pradėjo dviem pergalėm

Startavo Lietuvos žolės riedulio federacijos U-19 vaikinų uždarųjų patalpų pirmenybės. Šiaulių „Akademijos“ riedulininkai, trijų komandų pogrupyje iškovojo pirmą vietą. Per dvejas rungtynes šiauliečiai įmušė net 21 įvartį, o į savo vartus praleido 6. Ateinantį savaitgalį šiauliečiai kovą dėl medalių pradės pusfinalio etape. Varžovai – Vilniaus „Žuvėdros“ riedulininkai. Laimėjusi komanda pateks į finalą ir kausis dėl aukso, o pralaimėjusi rungtyniaus mažajame finale dėl trečiosios vietos.

U19V

Trenerės Donatos Grigienės komentaras:

„Nuotaikos geros, užėmėme pirmą vietą grupėje ir pusfinalyje kausimės su antrą veitą kitoje grupėje užėmusia Vilniaus komanda. Mūsų žaidimas, ypač puolimas buvo geras, tačiau silpnoji pusė – gynyba, praleisti šeši įvarčiai. Vilniuje vykstančios rungtynės transliuojamos tiesiogiai, tad treneriams būna galimybė po rungtynių atlikti analizę, o kol neįleidžia į sales žiūrovų – tėvams galimybė palaikyti savo vaikus. Tikimės visų palaikymo ir šį savaitgalį.

Praėjusiais metais pirmenybėse užėmėme ketvirtą vietą. Šiemet turėjo keistis metai dalyvių metai, tačiau dėl Covid situacijos viskas palikta kaip ir pernai, tad išliko ir tos pačios komandų sudėtys. Bus proga pasižiūrėti, kurios komandos labiausiai patobulėjo per šį visiems nelengvą laikotarpį. Buvome ketvirti, dabar grupėje užėmėme pirmą vietą, žaidimas dėliojasi neblogai, tik koją kišo gynybiniai veiksmai. Taisysime klaidas, analizuosime gynybinius veiksmus, kad kuo geriau pasiruoštume pusfinaliui.

Savaitgalio rezultatai :

Vilniaus raj. SM – Šiaulių „Akademija“   5-8

Šiaulių „Akademija“ – Vilniaus „SM Tauras – HC Erta“   13-1