Vyrų riedulio B divizione – sidabro medaliai

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato B divizione paaiškėjo komandos nugalėtojos, prizininkės ir geriausi žaidėjai. Vilniuje vykusiame paskutiniame etape paaiškėjo, kad dvi komandos surinko po 21-ą tašką ir dalino pirma antra turnyrinės lentelės vietomis. Pirmoji vieta dėl geresnio įvarčių santykio skirta Rudaminos „SM-Ardas“ komandai. Antrą vietą ir sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Akademijos“ komandos riedulininkai. Trečioje vietoje – Širvintų SC komanda.

B div. Arnas

Nuotraukų galerija : ČIA

 „Labai esu patenkinta tiek rezultatais, tiek ir žaidimu. Pernai tik įžengėme į B divizioną ir  likome be medalių, o jau šiemet užimta antroji vieta. Kitais metais sieksime ir tikėsimės aukščiausio rezultato. Itin džiugina labai greitas ir kokybiškas meistriškumo augimas“, – pasiekimu džiaugėsi trenerė Donata Grigienė.

Trenerė Donata džiaugiasi, kad B divizione dalyvaujanti Šiaulių „Akademijos“ komanda tampa tramplinu vaikinams į aukštesnį lygį.

„Į šią komandą patenka žaidėjai, kurie yra pereinamojoje stadijoje tarp jaunimo ir perėjimo į vyrų komandą. B divizione jiems galime suteikti daugiau žaidimo laiko. Labai gražiai ir stabiliai žaidžiame ir augame. B diviziono komanda skirta auginti jaunus žaidėjus, kurie pildytų vyrų komandą. Tiesa, keturi žaidėjai iš šios komandos jau atstovauja ir A diviziono Ginstrektės“ ekipai“, – pasakojo D. Grigienė.

Geriausiu viso čempionato žaidėju pripažintas Šiaulių „Akademijos“ komandos atstovas Arnas Ridlauskas.